Teknoloji

Outlast Deneme Sürümleri Erken Erişimde Çıktı

Outlast serisinin bir sonraki oyunu. Outlast Denemeleri Erken Erişim Epic Games Store ve Steam’de satışa sunuldu. Güncel oyun fiyatları ile karşılaştırdığımızda nispeten makul bir fiyata satışa sunulan oyunu kaçırmayın.


İlginizi çekebilir:  Yeni Diablo 4 Detayları Ortaya Çıktı


Outlast serisinin yeni oyunu Outlast Trials, 2019 yılının sonlarına doğru duyurulmuştu. Tercihen önceki oyunlarda olduğu gibi tek başımıza veya arkadaşlarımızla işbirliği yaparak oynayabiliyoruz. Steam mağazasından 280 TL, Epic Games mağazasından 269 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Soğuk Savaş döneminde geçecek olan Outlast Trials’da Murkoff Corporation tarafından kendi istekleri dışında kaçırılan ve ileri düzey beyin yıkama ve zihin kontrolü testlerinde denek olarak kullanılan karakterleri yöneteceğiz. Güvensizliğin, kaygının ve şiddetin hakim olduğu bir dünyada bilim ve iyilik adına hem fiziksel hem de zihinsel olarak zorlu sınavlardan geçmek zorunda kalacağız.

Outlast Trials Erken Erişim Sürümüyle Bizlerle

Erken Erişim döneminde oyunculardan gelen geri bildirimlerle şekillenecek olan Outlast Trials, beklenmedik bir aksilik yaşanmadığı takdirde bu yıl bitmeden son sürümüyle erişime açılacak. Red Barrels, bu süreçte rastgele bir artış olmayacağını ancak son sürümde fiyat artışının uygulanacağını söylüyor. Bu yüzden oyunu satın alma gibi bir düşünceniz varsa hemen kütüphanenize eklemenizde fayda var.

Steam sayfasına göre Erken Erişim sürümü tüm ana özelliklere sahip olacak ve kısıtlama olmadan oynanabilecek. Her Konu yayınlandığında yeni ortamlar, yeni testler, çeşitli zorluklar, dönem programları, karakter ve hücre özelleştirme, hikaye anlatımı ile tam karakter gelişimi ve farklı bir son bizi bekliyor. En son sürümün hata düzeltmeleri ve genel kararlılık ve temel oyun iyileştirmelerine ek olarak daha fazla test, zorluk, düşman, hızlandırma ve özelleştirme seçeneği eklemesi planlanırken, birçoğu Erken Erişim aşamasında oyuncuların kullanımına sunulacak.

Oynanış kısmında tercihen düşmanlarımızdan saklanma veya onlardan kaçma imkanı bulacağız. Bu süreçte bize sunulacak araçlarla gizlenme becerimizi artırabileceğiz ve bunları duruma göre düşmanlarımızdan gizlice kaçmak veya onları yavaşlatmak için kullanabileceğiz.

Son olarak, oyun tarzımıza uygun olarak kullanacağımız araçları, geliştirmeleri ve destekleri seçebileceğiz. Ayrıca hücremiz bir nevi mesken olacağından (hiçbir şekilde ev değildir) terapimizi tamamlarken onu dekore edebileceğiz. Örneğin karakterimizi özelleştirebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu