Haber

Nike ve Vakıfbank spor kulübü zaferi yeniden tanımlıyor

 

NIKE VE VAKIFBANK SPOR KULÜBÜ

ZAFERİ YENİDEN TANIMLIYORUZ!

 

VakıfBank Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı’nın 23/24 sezon formaları, kulübün hikayesinden ilham alınarak Nike iş birliğiyle tasarlandı.

 

Başarılı bir dönemin ardından Nike ve VakıfBank Spor Kulübü, işbirliğinin ikinci yılında, sporun sınırlarını aşarak dünyanın birçok yerinde farklı spor dallarında öne çıkan kadınlar ve gençler için zaferi ve başarıyı yeniden tanımlıyor. onlardan ilham alan kızlar.

 

Yeni Dönem Forma Tasarımının Arkasındaki Hikaye

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nın klasik sarı, siyah ve beyaz renklerinin kullanıldığı koleksiyon, başarıyı yeniden tanımlama motivasyonundan ilham alınarak yeniden yorumlandı.

 

23/24 sezon forma tasarımlarında, yıllardır VakıfBank Spor Kulübü formalarının yanlarında yer alan ikonik desen, voleybolcunun maç sırasındaki hareketlerinin silüetini doğrusal olarak yansıtacak şekilde düzenlenerek formaya hareket eklendi.

 

Beyaz formanın tasarımındaki çarpıcı ‘birbirine kenetlenmiş eller’ deseni, Nike ve VakıfBank Spor Kulübü’nün gelecek nesillere yardım eli uzatma misyonunu temsil ediyor. Altyapı takımlarına da en az A takımı kadar önem veren ve A takım sporcularını genç takım sporcularına rol model haline getirmeyi hedefleyen VakıfBank Spor Kulübü, yaptığı çalışmalarla geleceğin voleybolcularına ulaşıyor. Türkiye genelinde ve kendisini ” Kızların gerçekleşecek hayallerini paylaşan bir yol arkadaşı ” şeklinde tanımlıyor. Nike ve VakıfBank Spor Kulübü bu modelle zaferi yeniden tanımlıyor ve başarının sadece kazanmaktan ibaret olmadığını, gelecek nesillere ulaşmanın kolektif zaferi getireceğine dikkat çekiyor.

 

VakıfBank Spor Kulübü, Nike’ın desteğiyle genç voleybolcuları destekleyerek Türk kadın voleybolunun gücünü tüm dünyaya gösterme misyonunu sürdürüyor. Bu uzun vadeli misyon, genç sporculara potansiyellerini gerçekleştirmeleri için destek sağlamanın ötesine geçiyor; Aynı zamanda genç kızlara hayallerinin ulaşılabilirliğini göstermeyi ve onları sürekli daha yükseği hedeflemeye teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

 

Nike, sporculara hayallerine ulaşmak için ilk adımı atmanın, tüm güçleriyle oynamanın da bir başarı olduğunu ve sporun daha uygun bir gelecek yaratabileceğini göstermeyi amaçlıyor. VakıfBank Spor Kulübü ile birlikte genç nesillere sporla neler yapılabileceğini göstererek onlara destek oluyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-inonu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu