Yaşam

Horror Session evreninin en büyük kötü adamı geri dönüyor!

2 milyar dolarlık dev Anxiety Session evreninin en çok hasılat yapan filmi The Face of Dread, devam filmiyle beyazperdede izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Kaygılı sinema tutkunları heyecanla bekliyor Rahibe 2 | Korkunun Yüzü 28 Eylül’de sinemalarda!

The Horror Session, 366 milyon dolardan fazla hasılatla evrenin en çok hasılat yapan filmi oldu Korkunun Yüzü devamı izleyiciyle buluşuyor. Dünya çapında hit sinemanın devamı ” Korkunun Yüzü 2” Rahibe Irene’in iblis Rahibe Valak ile bir kez daha yüz yüze gelmesiyle ilgili. 1956 yılında Fransa’da geçen hikayede, bir rahibin öldürülmesinin ardından kötülük yayılır…

Rahibe Irene rolüne geri dönen Taissa Farmiga’ya Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell ve The Face of Horror’daki rolünü yeniden canlandıran Bonnie Aarons eşlik ediyor. Yetenekli uluslararası oyunculardan oluşan bir ekibe sahip olan sinemanın yönetmen koltuğunda aynı zamanda The Conjuring: The Devil Made Me Do It filminin de yönetmenliğini yapan Michael Chaves oturuyor. Ian Goldberg, Richard Naing ve Akela Cooper tarafından yazılan sinemanın hikayesi Cooper’ı konu alıyor ve içindeki karakterler James Wan ve Gary Dauberman’dır.

Önceki tüm “Korku Seansı” filmlerinde olduğu gibi filmin yapımcılığını Peter Safran ve James Wan ortaklaşa üstleniyor. Korkunun Yüzü 2’nin yürütücü yapımcılığını Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott ve Michael Polaire üstleniyor.

Kamera arkasında Chaves’e sahne yönetmenliğinde Tristan Nyby, yapım tasarımında Stéphane Cressend, kurguda Gregory Plotkin, görsel efekt prodüksiyonunda Sophie A. Leclerc ve kostüm tasarımında Agnès Béziers eşlik ediyor. Sinemanın müzikleri besteci Marco Beltrami’nin imzasını taşıyor.

Ülkemizde dağıtımını üstlendiğimiz “TME Films”. Korkunun Yüzü 2” ,  8 Eylül’deSinemalarda olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kangal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu