Haber

Erzurum’da deprem oldu mu? Az önce deprem mi oldu? Erzurum depremlerinde son dakika! 22 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi!

Erzurum beyin sarsıntısı mı oldu Sorusu, geçtiğimiz dakikalarda yaşanan olaylar arasında en çok merak edilenlerin ortasında yer aldı. Erzurumlular ara sıra yaşanan artçı sarsıntılardan mı deprem oldu? Sorusuna internette yanıt arıyor. Peki, Erzurum bir sarsıntı mıydı? Az önce deprem mi oldu? Erzurum depremlerinde son dakika! 22 Şubat AFAD ve Kandilli sarsıntı listesi!

ERZURUM DEPREM MİYDİ?

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Son dakika Deprem haberiyle vatandaşlar anlık şok haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır. Aşağıdaki son dakika deprem listesi ile son depremler ve şiddetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Afet ve Acil Durum İdaresi Beyin Sarsıntı Daire Başkanlığı en son deprem haberlerini vatandaşlara ulaştırmaya devam ediyor.

BUGÜN ERZURUM’DA DEPREM Mİ OLUYOR?

Kandili Rasathanesi’nin verdiği bilgiye göre Erzurum’da gün içinde küçük depremler meydana geliyor. Ülkemizin coğrafi konumu nedeniyle zaman zaman farklı şehir merkezlerinde de sarsıntılar hissedilebiliyor.

ERZURUM’DAKİ SON ZEHİR LİSTESİ GÜNCELLENDİ- ANINDA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu