Ekonomi

Baykar, “Benim Evim Senin Evin” projesine 22 adet eşyalı daire ile destek verecek.

BAYKAR Yönetim Kurulu Lideri Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Bayraktar, “Evim Evin Olsun” kampanyası kapsamında BAYKAR’daki meslektaşları için bir yıl süreyle yeni döşenmiş 22 daireyi depremzede ailelerine açtıklarını bildirdi. Bayraktar ayrıca depremzedelerin sıcak bir yuvaya kavuşması için fırsat bulan herkesi kampanyaya katılmaya davet etti.

BAYKAR’DAN MY EVİM PROJESİNE DESTEK

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Baykar’da meslektaşlarımız için lojman olarak yeni yaptığımız ve bir ay içinde hazır olacak 22 adet eşyalı dairemizi siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. ‘Evim Evin Olsun’ kampanyası kapsamında depremzede ailelerimizi bir yıllığına ‘Deprem mağduru kardeşlerimizin yaşamlarını sürdürebilmeleri için imkanı olan herkesi bu güzel kampanyaya katılmaya davet ediyorum. acil barınma ihtiyaçlarını karşılayın ve sıcak bir yuva bulun.”

1000 EV BAĞIŞ

BAYKAR ise afetzedelerin kalıcı barınma ihtiyaçlarının analizi için AFAD ile koordineli bir şekilde bin konut bağışlayacağını duyurdu. Paylaşılan paylaşımda, “BAYKAR olarak afetzedelerin kalıcı barınma ihtiyaçlarının giderilmesi için AFAD koordinasyonunda Konut Seferberliği başlatıyoruz. Toplam yardım tutarımız 1 milyar 855 milyon TL’ye ulaştı. Yaralarımızı birlikte saracağız. Beraber saracağız. 2 bin mağdur kardeşimizin yaşayabileceği BAYKAR Konteyner Kent’i hayata geçiriyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız.” kelimeler yer aldı.

buharkent-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu